WOLSPEDTRANS
Transport z ładunkiem korzyści

Logiczna logistyka

Wyrusz z nami w drogę do celu, którym są wymierne korzyści biznesowe Twojej firmy!

Wszędzie. Ekspresowo. Bezpiecznie. W dobrej cenie

Podaj nam miejsce i termin – my zajmiemy się resztą

Rozmawiamy w 5 językach. Gwarantujemy profesjonalną i nowoczesną komunikację na najwyższym poziomie w języku polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim.

Obsługa 360

Kompleksowa oferta

Pomożemy Ci wybrać najbardziej opłacalną formę transportu i zrealizować wszelkie formalności, zapewniamy sprawny załadunek, niezawodny transport oraz rozładunek towaru.

Działamy 24/7/365

Zawsze do dyspozycji

Jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze i o każdej porze. Korzystając z naszych usług transportowych zyskujesz pewność, że Twoje zlecenie jest absolutnym priorytetem.

15’ i oferta na Twoim mailu

Czas to pieniądz

Wiemy, że każda chwila jest dla Ciebie cenna, dlatego nawet w 15’ przygotujemy opłacalną ofertę idealnie wkomponowaną w indywidualne potrzeby Twojej firmy

90’ i ładujemy auto

w całej Europie!

Tak, to możliwe. Dzięki sprawdzonym procedurom już w 90’ możemy załadować pojazd dowolnym towarem na terenie całej Europy

Cała Europa w zasięgu

Docieramy wszędzie

Nasze niezawodne usługi transportowe obejmują cały kontynent: od Portugalii po Rosję i od Skandynawii po Turcję! Co więcej, docieramy do najmniej dostępnych i najdalej wysuniętych punktów na mapie Europy.

Transport na terenie państw

Niezawodny kabotaż

Zapewniamy transport kabotażowy, czyli usługi na terenie wszystkich krajów europejskich, np. przewóz towaru z Frankfurtu do Monachium.

Wszystkie typy ładunków

Od 1 do 24000 kg

Od transportu drobnicowego, przez wielkogabarytowy, aż po przewóz materiałów niebezpiecznych wszystkich klas ADR.

Wszystkie typy pojazdów

Flota do zadań specjalnych

Dysponujemy VANAMI, furgonami o ładowności do 5 palet, pojazdami typu chłodnia (w tym z możliwością regulacji temperatury, pojazdami z plandekami o ładowności do 24 000 kg oraz powyżej 3,5 tony). W naszej flocie posiadamy pojazdy z windami oraz możliwością załadunku towaru z góry lub z boku.

Najszybsze trasy

Zawsze do celu

Zawsze wybieramy najszybsze trasy, aby bezpiecznie i w jak najkrótszym czasie dotrzeć do celu – bez względu na miejsce dostawy.

Dobre ceny

Za najwyższą jakość transportu

Współpraca z naszą firmą transportową opłaca się podwójnie, ponieważ zapewniamy bardzo korzystne ceny za usługi przewozowe na najwyższym europejskim poziomie.

Ubezpieczenie = Spokój

Pewność dobrego wyboru

Gwarantujemy ubezpieczenie ładunku w ramach OCP, a najwyższe standardy naszych procedur potwierdzają certyfikaty GDP, ISO 9001 oraz system zarządzania TAPA.

Monitoring z raportem co 2h

Kontrola statusu transportu

Na wygodnej aplikacji sprawdzisz status usługi, a co 2 godziny otrzymasz raport o pozycji pojazdu, który przewozi Twój firmowy ładunek.

Realizujemy najtrudniejsze zlecenia

Z nami droga jest prosta

Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

Wybierz transport z gwarancją perfekcji

Sprawdź szczegóły naszej kompleksowej oferty i zamów niezawodny transport z napędem na pewność, terminowość i bezpieczeństwo.

Transport
krajowy

Transport
międzynarodowy

Transport
kabotażowy

Transport
ekspresowy