WOLSPEDTRANS
Transport towarów drogą lotniczą

Czarter lotniczy

Usługi czarteru samolotów transportowych skierowane są do najbardziej wymagających klientów.

W przypadku jeśli czas ma znaczenie jest to najpewniejsza opcja dostawy. Organizujemy przewozy również dla dużych ilości towaru jak i ładunków ponadgabarytowych. Nasz team dopilnuje pełnego przebiegu transportu. Transport drogowy z miejsca załadunku na lotnisko, oraz odbiór z docelowego portu lotniczego. Wszelkie formalności celne są również po naszej stronie - zadbamy o odprawę towaru.

Czarter lotniczy

1. Rygorystyczne zabezpieczenia

DLACZEGO CZARTER TO DOBRY WYBÓR

Jeśli Twój ładunek lotniczy wymaga rygorystycznych zabezpieczeń, ogromnej pojemności lub dużej elastyczności, usługa czarterowa może być najwygodniejszym rozwiązaniem. WOLSPEDTRANS daje Ci możliwość wyboru usługi split lub pełnej usługi czarterowej dostosowanej do Twoich potrzeb.

2. Najlepsze oferty

KORZYŚCI WYBORU USŁUG CZARTEROWYCH

Oferujemy przejrzyste i konkurencyjne opcje cenowe oraz negocjujemy najlepsze dostępne oferty czarteru samolotów, dostosowane do Twoich potrzeb.

Wysokiej jakości usługi z wieloletnim doświadczeniem jako eksperci w dziedzinie czarteru samolotów. Regularne aktualizacje statusu przesyłki, aby klienci byli na bieżąco na każdym etapie podróży. 

KORZYŚCI WYBORU USŁUG CZARTEROWYCH
Czarter lotniczy

3. Jakość

JAKOŚĆ, NA KTÓRĄ MOŻESZ LICZYĆ

WOLSPEDTRANS od wielu lat specjalizuje się w  usługach ekspresowych dostaw towarów dla których ważna jest kontrola czasowa. Dzięki rozległej sieci na całym świecie i wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować zindywidualizowane rozwiązania transportowe, dostosowane do potrzeb klientów poszukujących najlepszych dostępnych usług czarterowych.

Dzięki wzorowej obsłudze klienta i pracownikom dostępnym 24 godziny na dobę, zapewniamy możliwie bezproblemowy proces od początku do końca.

4. Punktualność

ZAPEWNIENIE PUNKTUALNYCH DOSTAW

Doceniamy, jak ważny jest czas w przypadku każdej przesyłki lotniczej. Niezależnie od tego, czy jest to zwykły transport lotniczy, czy transport bardziej nietypowych towarów, takich jak towary łatwo psujące się WOLSPEDTRANS  oferuje najbardziej wydajne usługi czarterowe na rynku.

ZAPEWNIENIE PUNKTUALNYCH DOSTAW

Wycena w 15'

    Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

    Zamów opłacalny transport

    Przygotujemy dla Ciebie ofertę nawet w 15’, a następnie terminowo, szybko i bezpiecznie zrealizujemy zlecenie na terytorium Państw członkowskich Unii Europejskiej!