WOLSPEDTRANS
Transport ekspresowy z najwyższym priorytetem

Spedycja lotnicza

Dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania spedycyjne

Firma WOLSPEDTRANS perfekcyjnie dba o interesy swoich klientów, minimalizując ryzyko dla transportowanych towarów oraz dostosowując i dobierając najbardziej optymalne rozwiązania spedycyjne. Obok transportu drogowego obsługujemy również wszystkie pozostałe gałęzie – transport morski, lotniczy oraz kolejowy.

Realizujemy Państwa zlecenia z zachowaniem najwyższych standardów od momentu podjęcia przesyłki po dostawę do miejsca przeznaczenia. Świadczymy usługi transportu lotniczego w oparciu o bezpośrednią współpracę z renomowanymi operatorami lotniczymi.

Chcesz, aby Twój towar dotarł na miejsce sprawnie i w szybkim terminie
Chcesz, aby Twój towar dotarł na miejsce sprawnie i w szybkim terminiespanspan
Transport lotniczy jest idealnym rozwiązaniem dla przesyłek
przewożenie towarów na każdą odległość

1. Sprawnie i szybko

Chcesz, aby Twój towar dotarł na miejsce sprawnie i w szybkim terminie?

Powierz nam zorganizowanie przewozu lotniczego, a taki efekt uzyskasz.

Gdy szybkość jest najwyższym priorytetem -Transport lotniczy jest idealnym rozwiązaniem dla przesyłek, które muszą być dostarczone w możliwie najkrótszym terminie. Jeśli chodzi o szybkość, jest to bez wątpienia najszybszy sposób transportu towarów na dalekim dystansie

Za jego pośrednictwem można doręczyć przesyłki praktycznie w każde miejsce na Ziemi. Pozwala na przewożenie towarów na każdą odległość, przy jednoczesnej minimalizacji ryzyka ich kradzieży lub zniszczenia.

2. Niezawodność

Niezawodność jaką oferuje transport lotniczy to kolejny powód, by go wybrać

Wybierając transport lotniczy klient otrzymuje gwarancję szybkiego i niezawodnego dostarczenia towarów.  Droga powietrzna umożliwia nam bardzo szybką realizację zleceń door-to-door, w tym ekspresowych przesyłek kurierskich. Wykorzystując transport lotniczy towarowy realizujemy  import oraz eksport wszystkich dóbr, nawet ładunków niebezpiecznych na terenie kraju oraz na całym świecie.

Niezawodność jaką oferuje transport lotniczy to kolejny powód, by go wybrać

Wycena w 15'

    Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

    Zamów opłacalny transport

    Przygotujemy dla Ciebie ofertę nawet w 15’, a następnie terminowo, szybko i bezpiecznie zrealizujemy zlecenie na terytorium Państw członkowskich Unii Europejskiej!