WOLSPEDTRANS
Od Sycylii po Skandynawię

Spedycja morska

24/7| Szybko | Bezpiecznie | Door2Door | W całej Europie

WOLSPEDTRANS SP Z O.O. realizuje nie tylko transport lądowy czy lotniczy, nasz oddział spedycji morskiej organizuje transport drogą morską ze wszystkich najważniejszych portów świata do naszego klienta wedle jego oczekiwań, niezależnie czy jest to transport drobnicowy (LCL) czy też całokontenerowy (FCL).

Szybkie i terminowe dostawy

1. Jakość

Najlepsza jakość oraz najkorzystniejsze warunki frachtowe

Ścisła współpraca z armatorami, operatorami oraz agentami morskimi pozwala nam zagwarantować najlepszą jakość oraz najkorzystniejsze warunki frachtowe proponowanych przez nas usług w zakresie transportu morskiego.

2. Wiedza i doświadczenie

Łączymy transport morski z transportem kolejowym oraz drogowym

Z racji tego, że nasz zespół wykorzystuje swoją  szeroką wiedzę oraz umiejętności na poszczególnych płaszczyznach transportowych takich jak transport lądowy, kolejowy czy lotniczy jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zapytanie modalne naszych klientów, łącząc transport morski z transportem kolejowym oraz drogowym.

ZAOPATRZENIE STATKÓW (2)
Monitorujemy przebieg frachtu

3. Pomoc 24/7

Monitorujemy przebieg frachtu

Nasz zespół odpowiada na potrzeby klienta 24 godziny na dobę, dzięki temu jesteśmy w stanie monitorować przebieg frachtu nie tylko podczas wykonywania tras lądowych ale również długich frachtów morskich.

4. Wiedza i doświadczenie

Nasi doradcy czekają na Ciebie!

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z frachtem morskim oraz dobiorą dla Państwa optymalne rozwiązanie w zakresie usług kompleksowych. 

transport-morski-doradztwo

Wycena w 15'

    Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

    Zamów opłacalny transport

    Przygotujemy dla Ciebie ofertę nawet w 15’, a następnie terminowo, szybko i bezpiecznie zrealizujemy zlecenie na terytorium Państw członkowskich Unii Europejskiej!