plenfrderues

ZAKRESY NASZYCH DZIAŁAŃ

TRANSPORT TOWARÓW KRYTYCZNYCH CZASOWO

Każdy transport jest dla nas równie ważny, dlatego wszystkie ładunki są dla nas priorytetowe, aby pomóc naszym klientom w utrzymaniu ciągłości działania linii produkcyjnej w fabrykach i funkcji biznesowych we wszelkiego rodzaju działalnościach biznesowych . Przez cały udoskonalamy świadczone przez nas usługi, wraz z rozwojem naszych klientów.
Państwa transport jest dla nas bardzo ważny, dlatego od początku zawarcia transakcji z nami, dyspozytorzy przez 24h na dobę dbają o cały transport. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować transport szybko i bez niepotrzebnych problemów.

Dołożymy starań, aby załadować ładunek jak najszybciej w całej Europie, a do każdego zlecenia jest przydzielony kierowca, który jest wypoczęty i który będzie w stanie jechać bez przerw bezpośrednio do miejsca rozładunku .
Pracujemy na nowych samochodach, dokładamy starań, aby mieli Państwo dostęp do danej trasy, a wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w nadajniki GPS, komunikator z kierowcą oraz w telefony komórkowe.
Klient otrzymuje powiadomienia o przebiegu realizacji transportu minimalnie co dwie godziny, jak również w każdej chwili może sprawdzić aktualną pozycję i status pojazdu wysyłając zapytanie mailowe lub dzwoniąc na numer dyżurny.
W momencie pojawienia się problemu, żeby nie marnować cennego czasu zadzwoń do WOLSPEDTRANS SP. Z O.O. W ciągu 15 minut od Państwa zapytania postaramy się rozwiązać problem możliwie jak najszybciej i najlepiej jak potrafimy. Jesteśmy w stanie załadować towar autem dostawczym w całej Europie w ciągu 90 minut od otrzymania zapytania. Auto jest dedykowane dla Państwa a transport jest zrealizowany bezpośrednio. Jesteście Państwo na bieżąco informowani o przebiegu transportu.

24 7 stały monitoring transportów - nasi pracownicy są do
Państwa dyspozycji 24h/365 dni w roku

TRANSPORT POZA UE

Dzięki naszej długoletniej działalności w branży logistycznej rozwinęliśmy
długofalowe kontakty z wieloma agencjami celnymi na terenie całej Europy,
posiadamy również Karnet TIR.


Jesteśmy w stanie zorganizować następując czynność na terenie Europu:

-odprawa celna eksportowa
-odprawa celna importowa
-certyfikaty pochodzie ( EUR1)
-odprawy dla towarów na targi i wystawy/Karnet ATA
-odprawa celna dla przeprowadzek

24 7 indywidualnie podchodzimy do każdego ładunku

TRANSPORT ADR

WOLSPEDTRANS SP. Z O.O.  oferuje transport materiałów niebezpiecznych ADR w całej Europie. Mamy możliwość transportu wszystkich klas materiałów niebezpiecznych, wyłączając klasę 1 oraz klasę 7.
 
Nasza dostępna flota jest w pełni wyposażone do przewożenia materiałów ADR. Nasza firma zapewnia, że kierowcy są w pełni przeszkoleni i posiadają uprawnienia do wykonywania transportu materiałów niebezpiecznych oraz że wszystkie pojazdy posiadają wyposażenie ADR wraz z ważnymi przeglądami. Nasz personel po przeszkoleniu uzyskał licencję na przewóz ładunków niebezpiecznych ADR, na terenie całej Europy, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Dostępne auta do przewozu ADR:
-Auta dostawcze o ładowności 800kg, wymiary 420*200*200
Czas reakcji:
-możliwość załadunku w ciągu 4 godz. w każdym miejscu w Europie od otrzymania zapytania ofertowego.
 

TRANSPORT POD KONTROLĄ TEMPERATURY

Nasza firma oferują również transport towarów objętych kontrolą temperatury. Oferujemy transport w zakresie od -25 do +25 stopni. a usługa wymaga ogromnego profesjonalizmu oraz odpowiednio wykwalifikowanych kierowców. To dzięki nam towary branży farmaceutycznej, medycznej, spożywczej czy biotechnologicznej zachowują swoje odpowiednie właściwości.

Posiadamy już 8- letnie doświadczenie w transporcie w kontrolowanej temperaturze, oferta naszych usług jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu każdy etap transportu jest dogłębnie usprawniony.
Do przewozu wykorzystujemy flotę aut o zabudowie chłodniczej wyposażonych w najlepsze agregaty chłodnicze oraz drukarki temperatury zapewniające możliwość sprawdzenia temperatury przewozu w całym okresie przewozu. Każdy pojazd posiada certyfikat weterynaryjny oraz sanitarny, a zabudowa posiada certyfikat ATP

Warto też wspomnieć, że wybierając nasze usługi transportu w kontrolowanej temperaturze należy pamiętać, że potrzebujemy minimum 3-4 godzin, aby podstawić auto na załadunek, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest zgłaszanie transportów z jednodniowym wyprzedzeniem.

TRANSPORT, USŁUGI SPECJALNE

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego jesteśmy przygotowani
na najbardziej wyjątkowe ładunki. Nasi kierowcy dokładają wszelkich starań,
aby zapewnić najlepszą obsługę nawet bardzo wymagającemu klientowi.
Samodzielny załadunek i rozładunek towaru nie stanowi problemu.

Kierowca w razie potrzeby, może:

-donieść towar do trudno dostępnego pomieszczenia,
-zneutralizować dokumenty, dla zapewnienia maksymalnej dyskrecji.
-zabrać opakowania pozostałe po rozładunku,
-zapewnić bezpieczny przewóz bardzo delikatnym lub wartościowym przedmiotom.
-wysłać zdjęcia / skany dokumentów natychmiast po wykonaniu dostawy.
-posprzątać miejsce rozładunku po skończonej pracy

Skontaktuj się z nami
i zamów transport

  • Email: ops@wolspedtrans.pl
  • Tel: +48 68 419 95 60
  • Adres: Karpicko, Poznańska 13, 64-200 Wolsztyn PL
2h rece
kq klepsydra
24 7 auto
© Copyright 2017 . All Rights Reserved. Design & Development by ZAMI