WOLSPEDTRANS
bezpieczna forma transportu

Spedycja kolejowa

Duże odległości oraz tonaż

Zlecenie transportu kolejowego to korzystne narzędzie w przypadkach dużych odległości oraz tonażu. Transport ten to również idealne rozwiązanie w przypadku materiałów sypkich. Przewagą spedycji kolejowej nad pozostałymi formami transportu jest to, że jest jedną z bezpieczniejszych form transportu – nie tylko w przypadku materiałów niebezpiecznych.

Spedycja kolejowa i transport kolejowy (4)
Spedycja kolejowa i transport kolejowy (3)
Spedycja kolejowa i transport kolejowy (2)
Spedycja kolejowa i transport kolejowy

1. Bezpieczeństwo

Spedycja kolejowa i transport kolejowy

Spedycja kolejowa i sam transport kolejowy w mniejszym stopniu obciążone są warunkami atmosferycznymi, co wpływa na czas transportu. Oferujemy również transport powiązany, tworzymy łańcuchy logistyczne droga-kolej-droga.

Wielorodzajowa usługa transportu kolejowego dla ładunku pełnokontenerowego (FCL) jest dostępna na potrzeby przemieszczania pojedynczych kontenerów, naczep, grup wagonów i składów całopociągowych.

2. Ładunki

Standardowe jednostki ładunkowe:

naczepy
składy całopociągowe
Monitorujemy przebieg frachtu

3. Zasieg

Głównymi kierunkami obsługiwanymi przez nas są transporty pomiędzy AZJĄ i EUROPĄ

Konsolidujemy przesyłki w krajach azjatyckich, dostarczając je do większych węzłów kolejowych. Dopełniamy wszelkich formalności związanych z odprawą celną 

Wycena w 15'

    Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

    Zamów opłacalny transport

    Przygotujemy dla Ciebie ofertę nawet w 15’, a następnie terminowo, szybko i bezpiecznie zrealizujemy zlecenie na terytorium Państw członkowskich Unii Europejskiej!