WOLSPEDTRANS
Nasze pojazdy posiadają certyfikat TAPA

Towary Wartościowe (TAPA)

Szukasz przewoźnika, który gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo?

Dobrze, że znalazłeś naszą stronę internetową. Wszystkie nasze pojazdy posiadają certyfikat TAPA lub są zgodne ze ścisłymi zasadami TAPA, czyli Transported Asset Protection Association

Dzięki certyfikacji TAPA jesteśmy w stanie przewozić Twoje ładunki na najbardziej konkurencyjnych warunkach. Chcesz podnieść poziom bezpieczeństwa a jednocześnie obniżyć koszty? WOLSPEDTRANS Ci to umożliwi.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, idziemy dalej tam, gdzie inni muszą się zatrzymać

1. Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, idziemy dalej tam, gdzie inni muszą się zatrzymać

Potwierdza to zaufanie najbardziej rozpoznawalnych marek i wiodących dostawców usług logistycznych. Jeździmy zarówno bezpośrednio do dostawców, jak i dla światowych graczy, którzy powierzają Nam swoje najcenniejsze produkty.

2. Monitorowanie

Najnowocześniejsze systemy telematyczne

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia naszych pojazdów są najnowocześniejsze systemy telematyczne umożliwiające stałe monitorowanie pojazdów. W zależności od oceny ryzyka i wybranej trasy proponujemy naszym Klientom możliwość zwiększenia bezpieczeństwa poprzez zorganizowanie konwoju, dwóch kierowców oraz korzystanie z wyłącznie zakwalifikowanych przez nas bezpiecznych miejsc parkingowych.

Najnowocześniejsze systemy telematyczne
Specjaliści w zakresie transportu ładunków o wysokiej wartości

3. Doświadczenie

Specjaliści w zakresie transportu ładunków o wysokiej wartości

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dysponujemy rozległą siecią partnerów. Wspólnie jesteśmy w stanie opracować najwyższej klasy rozwiązania dla niemalże każdego zadania transportowego zgodnie z wymaganiami, specyfikacją czasową i budżetem.

Zachęcamy do zaufania specjalistom w zakresie transportu ładunków o wysokiej wartości i transportu o wysokim stopniu ryzyka.

Wycena w 15'

    Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

    Zamów opłacalny transport

    Przygotujemy dla Ciebie ofertę nawet w 15’, a następnie terminowo, szybko i bezpiecznie zrealizujemy zlecenie na terytorium Państw członkowskich Unii Europejskiej!