WOLSPEDTRANS
Od Sycylii po Skandynawię

TRANSPORT MORSKI FLC

Realizując kompleksowe usługi transportowe i spedycyjne świadczone naszym Klientom oferujemy frachty morskie kontenerowe (FLC) w eksporcie oraz imporcie.

Współpracując od wielu lat z renomowanymi armatorami oferujemy frachty morskie, które są najistotniejszym kosztem usług spedycji morskiej. Realizujemy szeroki wachlarz rozwiązań związanych z przewozami kontenerowymi oferując konkurencyjne stawki frachtowe.

Monitorujemy przebieg frachtu

obsługa ładunków i przesyłek

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki wieloletniej współpracy z renomowanymi  globalnymi armatorami, siecią agentów oraz partnerów na całym świecie oferujemy frachty morskie w globalnych relacjach w imporcie oraz eksporcie w zakresie obsługi ładunków i przesyłek:

2. Wiedza i doświadczenie

Profesjonalni agenci

Wykorzystujemy gęstą siatkę agentów na całym świecie. W oparciu o podpisane umowy z partnerami krajowymi i zagranicznymi oferujemy dowolny zakres usług obejmujący m.in.:

transport-kabotazowy
Przewozy towarów niebezpiecznych w branży chemicznej

Transport PLC

Nasze doświadczenie gwarantuje przejrzystość oraz kontrolę

Dzięki czemu nasi Klienci mają pewność oraz otrzymują informacje na czas, tak aby jak najlepiej zarządzać łańcuchem dostaw.

Największym atutem przesyłek realizowanych droga morską z frachtem morskim jest jego konkurencyjna cena, a więc można wywnioskować, że czym dalsza trasa tym mniejsze koszty przewozu.

Wycena w 15'

    Na miejsce i na czas. Zawsze i wszędzie

    Zamów opłacalny transport FLC

    Przygotujemy dla Ciebie ofertę nawet w 15’, a następnie terminowo, szybko i bezpiecznie zrealizujemy zlecenie na terytorium Państw członkowskich Unii Europejskiej!